Moja Zotwka na Grabark

Get Adobe Flash playerCzwartek
19.09 / 06.09.2019
photo
Gdy modlimy si, a Bg zwleka z usyszeniem nas, to czyni to dla naszego poytku, aby nauczy nas cierpliwoci. Dlatego te nie naley traci ducha mwic, e modlilimy si, ale nie zostalimy usyszani. Bg wie co jest z korzyci dla czowieka.
w. Warsonofiusz Wielki
Gdzie Kościół tam i Duch Boży, a gdzie Duch Boży tam Kościół

Św. Ireneusz z Lyonu
Białowieża - zapraszamy
W życiu nic się nie dzieje przypadkowo. Ludzie, których spotykamy, miejsca, które odwiedzamy, strony na które wchodzimy…Nic nie jest przypadkowe, a zarazem wszystko ma swój cel, którego na razie możemy nie dostrzegać. Błaha parafialna strona… lecz, kto wie, może właśnie dla Ciebie Drogi Internauto będzie ona zachętą by…Nie dokończę zdania. Niech każdy sam je sobie dopowie. A tymczasem, w imieniu wszystkich parafian życzę miłego oglądania i do zobaczenia w Białowieży, w cerkwi o jedynym, porcelanowym ikonostasie w Polsce…
białowieża,puszcza,car,bialowieza,cerkiew,mikołaj,orthodox,bialowieza forest
Proboszcz parafii św. Mikołaja w Białowieży


Ks. Sergiusz KorchBiałowieża - aktualności:

09.11.2014 - Dziki zaangaowaniu naszych parafian we wsi Teremiski w dniu dzisiejszym wywicono nowy krzy. Stan on na ... (Komentarzy:0)
09.11.2014 - W dniu 8 listopada grupa pielgrzymów  z biaowieskiej parafii udaa si na wito w. Dymitra Sou ... (Komentarzy:0)
Wicej...