Oferta pracy w Zakładzie Badania Ssaków

Zakład Badania Ssaków Polskiej Akademii Nauk w Białowieży poszukuje kandydata na stanowisko: sekretarza / koordynatora spraw administracyjnych

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Sprawność w pisaniu pism urzędowych
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną konwersację i prowadzenie korespondencji
• Znajomość problematyki dotyczącej zamówień publicznych oraz zagadnień kadrowo – finansowych

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie sekretariatu Zakładu
• Prowadzenie i koordynacja spraw administracyjnych Zakładu
• Obsługa konferencji, spotkań i seminariów naukowych

Aplikacje zawierające CV, podanie o przyjęcie do pracy oraz referencje z uczelni lub poprzedniego miejsca pracy prosimy przesyłać na adres mailowy: mripas@zbs.bialowieza.pl lub adres pocztowy: Zakład Badania Ssaków PAN, ul. Waszkiewicza 1; 17-230 Białowieża

Na zgłoszenia czekamy do 25 sierpnia 2008.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 88.)”.