Przyszła reprezentacja gimnazjum Mistrzami Grupy

Uczniowie Zespołu Szkół w Białowieży rocznika 1994, 24 kwietnia 2008r. rozegrali Finał Mistrzostw Grupy Południowej w piłce siatkowej chłopców w Supraślu.

Nasi chłopcy pokonali 2:0 Kleosin i Czarną Białostocką, a o pierwsze miejsce zmierzyli się z ubiegłorocznym brązowym medalistą mistrzostw woj. podlaskiego. Był to udany rewanż za zeszłoroczną porażkę, która pozbawiła nas prawa gry w Finale Podlaskich Igrzysk Szkół Podstawowych. Nasi chłopcy pokonali pewnie szkołę sportową z Supraśla 2:0 zdobywając złoto w Mistrzostwach Grupy Południowej. Był to najwyższy szczebel rozgrywek w tej kategorii organizowany przez PWSZS. Ponadto statuetką najlepszego zawodnika turnieju uhonorowany został Paweł Kajak uczeń naszego gimnazjum.